Roberto Soldic znokautowany! Wielkie zaskoczenie na gali One Championship (VIDEO)

Wczorajszej nocy doszło do nie lada sensacji. Na gali One Championship Fight Night 10 wystąpił były podwójny mistrz KSW. Roberto Soldic był sporym faworytem, ale ku zdziwieniu większości fanów, Chorwat został znokautowany! Zebastian Kadestam posłał go na deski w pierwszej minucie rundy drugiej!

W pierwszej rundzie tego starcia mieliśmy w miarę wyrównane zawody. Roberto zaatakował kilkoma mocnymi uderzeniami, lecz nie sprawiły one większego zagrożenia. Drugą rundę ,,RoboCop” zaczął agresywnie, ale w 25-tej sekundzie rundy drugiej Chorwat zainkasował potężny cios, który zapoczątkował tarapaty. Herb Dean po serii kolejnych uderzeń postanowił zakończyć pojedynek.

Dla Soldicia przygoda w organizacji nie zaczyna się zbyt przyjemnie. To był jego drugi pojedynek w One. Debiutu również nie może zaliczyć do udanych, ponieważ jego walka z Muradem Ramazanovem została uznana za nieodbytą po przerwaniu pojedynku z powodu nieumyślnego faulu ze strony Rosjanina.

,,RoboCop” ostatni raz zaznał smaku porażki w 2018 roku, kiedy na KSW 43 nokautował go Dricus du Plessis. Od tamtej pory zanotował serię siedmiu zwycięstw i jednej walki no contest. Tylko jeden z tych pojedynków dotrwał do decyzji sędziów.

Dodaj komentarz