Tyson Fury z próbą ataku na taksówkę!

Tyson Fury (32-0-1) aktualnie przebywa na wakacjach we Francji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednak do Internetu wrzucono nagranie, na którym pięściarz, będąc w niezbyt dobrym stanie próbuje kopnąć taksówkę.

                                              

Całe zajście nagrał przypadkowy przechodzień. Na nagraniu widać mocno pijanego Fury’ego oraz jego świtę, którzy próbują załapać się na taksówkę. Można również zauważyć, że Tyson stara się otworzyć drzwi do samochodu, podczas gdy jego znajomi rozmawiają z taksówkarzem lecz są one zamknięte.

 

Niestety dla nich kierowca odmówił wpuszczenia ich do pojazdu, prawdopodobnie ze względu na stan w jakim był pięściarz. Gdy samochód odjeżdżał, zdenerwowany „Gypsy King” próbował kopnąć w tył auta, lecz został powstrzymany przez swoich znajomych. Całą sytuacje możecie obejrzeć poniżej:

 

Przypomnijmy, że 23 kwietnia Tyson Fury znokautował Dilliana Whyte’a (28-3) w szóstej rundzie i tym samym obronił pas WBC w wadze ciężkiej. Po pojedynku Fury zapowiedział, że przechodzi na emeryturę, jednak w świecie sportu wciąż krążą spekulacje na temat jego możliwej walki z Oleksandrem Usykiem (19-0) czy starcia w boksie z aktualnym mistrzem UFC w dywizji królewskiej, – Francisem Ngannou (17-3).

Dodaj komentarz