Łukasz Jurkowski podczas dzisiejszej emisji “Jurasówki” wyjaśniał oraz odpowiadał na pytania fanów dotyczące walki z Szymonem Kołeckim!

Popularny “Juras” podczas dzisiejszej audycji programu “Jurasówka” tak jak zapowiedział na swoim instagrami wyjaśniał wszystkie niedogodności oraz kontrowersje związane z walką z Szymonem Kołeckim(8-1).

Łukasz zaznaczył, że pierwszy raz w swojej karierze musiał zrezygnować z walki ze względu na kontuzje:

“Od 1998 roku walczyłem zawodowo w taekwondo czy w MMA i nigdy przez całą moją karierę nie zdarzyło mi się abym wypadł z walki ze względu na kontuzje. Wielokrotnie moi rywale zmieniali się przed walkami ale ja nigdy nie odmówiłem. Mam dwie przepukliny w kręgosłupie i od 12 lat się z tym męczę”

“Juras” zapowiedział, że walka z Szymonem będzie ostatnią w jego karierze sportowej:

“Walka z Szymonem będzie ostatnią w mojej karierze. Ze względu na ogromną ilość obowiązków poza sportowych nie jestem w stanie przygotowywać się w pełni. Ta walka będzie ostatnia i zamierzam dać z siebie wszystko.”

W audycji zdradził również, że Kołecki dostał propozycję walki z innym rywalem, lecz z niej zrezygnował:

“Kolejnym kłamstwem jest to, że przez to, że wypadłem gala się posypała. Szymon dostał propozycję walki 8 sierpnia z innym rywalem lecz odmówił i powiedział, że poczeka aż wrócę do zdrowia. Były dwa nazwiska, które zgodziły się i były gotowe walczyć z Szymonem.”

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment