„Odbiłby się od ściany”- Pierwsze słowa Janka Błachowicza na temat starcia z Israelem Adesnyą!

Mistrz kategorii połciężkiej UFC Jan Błachowicz zabiera głos na temat potencjalnej walki z mistrzem kategorii średniej Israelem Adesnyą!

Podczas wczorajszej nocy, świat obiegła elektryzująca informacja na temat potencjalnej walki dwóch mistrzów. A mianowicie świeżo upieczony mistrz z Polski Jan Błachowicz(27-8) w swojej pierwszej obronie pasa stanie do walki z niepokonanym mistrzem kategorii średniej Israelem Adesanyą(20-0).

Sam prezydent amerykańskiego giganta Dana White zapowiedział, że aktualnie pracują nad zestawieniem walki Adesanya vs Błachowicz, a planowanym terminem jest marzec, 2021 roku.

Głos na temat całej tej sytuacji zabrał Jan Błachowicz podczas emisji programu na Polsat Sport, prowadzonego przez Dominika Durniata:

„Nic podpisane nie jest, żaden kontrakt na maila jeszcze nie przyszedł. Czekamy na rozwój sytuacji. Za tym stoi bardzo wiele rzeczy. Po pierwsze, wiadomo, nie jest tajemnicą, że zostanę ojcem w grudniu. Jak sobie z tym poradzę, jak poukładam sobie to wszystko, jak się w tym odnajdę? Czy będę potrafił się wyspać i pogodzić to wszystko wcześniej? Jest taka opcja.”

„Mi ta walka pasuje bardzo. Po prostu wyślę go z powrotem do kategorii średniej. Pomimo że mega zawodnik, mega sportowiec, mistrz wagi średniej, to tak czy inaczej odbiłby się od ściany i wrócił tam. Zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie, ale nadal sądzę, że najbardziej realny pojedynek to ten ze zwycięzcą walki Teixeiry z Santosem. Ale powtarzam, czekamy na rozwój sytuacji.”

 

 

Dodaj komentarz