Conor McGregor zachęca Andersona Silve do kontynuowania niesamowitej kariery!

Były podwójny mistrz największej federacji MMA na świecie Conor McGregor podzielił się na łamach Twittera radą, którą skierował w kierunku żywej legendy mieszanych sztuk walk, przegranego we wczorajszej walce wieczoru UFC VEGAS 12 Andersona Silvy!

Były król i dyktator w wadze średniej UFC, 45-letni Silva (34-11 MMA), powrócił do oktagonu jako gwiazda gali UFC Vegas 12 z nadzieją na przerwanie niechlubnej passy dwóch przegranych z rzędu. Na drodze „Pająka” stanął weteran wagi średniej Uriah Hall, który podobnie do Brazylijczyka słynie z niezwykle ekwilibrystycznego stylu walki. To zestawienie gwarantowało fajerwerki w wymianach stójkowych, mimo że obaj Panowie nie należą do najmłodszych adeptów i zawodników UFC.

Pomimo, iż Silva wyglądał świetnie przez pierwsze 15 minut, Hall pod koniec 3 starcia znalazł drogę do szczęki „Spider’a” i posłał go na deski. Jedynie gong kończący rundę pozwolił przetrwać Silvie, natomiast dzieło skończenia nastąpiło już w następnej rundzie i na kontro Silvy została wpisana 5 porażka w 6 ostatnich pojedynkach. Sam zainteresowany nie zamierza jednak odwieszać rękawic na kołku, mimo iż Dana White zapowiedział, że kolejnych walk z udziałem Brazylijskiej legendy już nie będzie.

McGregor sugeruje jednak, żeby Anderson Silva kontynuował swoją przygodę i nie zawieszał rękawic na kołku! Oto co napisał na swoim twitterze:

„Przykro mi to widzieć dzisiejszego wieczoru, ale mówię, kontynuuj! Prawdziwi wojownicy nigdy nie tracą tego ognia, więc po co próbować go zagasić? Po prostu poświęć czas na znalezienie odpowiedniego wyzwania i kontynuuj. Możliwość rywalizacji jest dostępna dla wszystkich poziomów i grup wiekowych. Znajdź je i rób to, co kochasz! Na zawsze!”

Jakie jest wasze zdanie? Sądzicie, że Silva powinien kontynuować swoją karierę, czy czas spocząc?

Dodaj komentarz