McGregor w walce bokserskiej z Pacquiao?! Manager Irlandczyka zabiera głos.

Manager Conora McGregora w wywiadzie dla MMAjunkie zdradził, że zawodnik ma już opcje na kolejny pojedynek i to, czy boks jest dalej dla niego atrakcyjny.

Attar podczas rozmowy wyjawił, że Irlandczyk aktualnie skupia się na MMA, gdzie czekają na niego wielkie nazwiska jak Gaethje, czy Ferguson. Dodał również, że Conor nadal jest zainteresowany powrotem na ring bokserski. Jako kandydata do walki wskazał Filipińczyka, Mannego Pacquiao, który również podobnie jak McGregor przegrał z Floydem Mayweatherem.

„Myślę, że na pierwszym miejscu jest dla niego MMA. Boks jest zdecydowanie czymś, co jeszcze planuje robić, ale myślę, że najpierw myśli o MMA. A kim jest potencjalny przeciwnik? Może to być Justin Gaethje lub Tony Ferguson, może to być ktoś inny. To zależy tylko od tego, jak wszystko się potocz. Ostatecznie myślę, że wszyscy fani chcą zobaczyć, jak walczy, więc nie ma znaczenia, z kim będzie walczyć. Zobaczmy, jak to się potoczy i zobaczmy, jak przebiegają negocjacje. Natomiast walka bokserska z Mannym Pacquiao lub innym bokserem w przyszłości jest możliwa.”

Manager Conora podkreśla, że fani na całym świecie ciągle pragną walk Irlandczyka i obojętnie z kim skrzyżuje rękawice to każde starcie właśnie z jego powodu jest olbrzymim wydarzeniem.

„Myślę, że odbiegając już od wszystkiego innego, to Conor jest niesamowitym talentem, niesamowitym nie tylko sportowcem, ale i osobowością – i ktoś, kogo fani chcą zobaczyć. Ostatecznie myślę, że możemy stoczyć kilka pojedynków. Chodzi tylko o to, żeby wszystko zagrało i miało sens.”

W ostatnim pojedynku Conor w zaledwie 40 sekund pokonał Donalda Cerrone. W jakiej formule i z kim chcielibyście w kolejnej walce zobaczyć Irlandczyka?

 

 

Dodaj komentarz