Mariusz Pudzianowski zgłasza gotowość do walki!

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (13-7) za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyjaśnił, kiedy chciałby zawalczyć i co stoi na przeszkodzie. Najsilniejszy człowiek na świecie, udowadnia nam ,że systematyczny trening i sumienna praca mogą doprowadzić na sam szczyt! Z strongmena, stał się jednym z topowych ,,ciężkich” w KSW. Podczas swojej relacji na Instagramie wyjawił szczegóły:

Zadajecie mi dziesiątki pytań o to kiedy wchodzę do klatki. Powinienem już luty/marzec wchodzić. Patrząc na to, co dzieje się w Anglii – obostrzenia jedne, drugie, lockdowny robią. Sam nie wiem co to z tego wszystkiego będzie. Ja już bym chciał wejść. Cały czas sobie systematycznie, pomalutku, cierpliwie trenuję, a co z tego będzie? Zobaczymy.

Słynny Pudzian ostatnią walkę stoczył w grudniu 2019 roku w Zagrebiu, gdzie w walce wieczoru, pokonał przez TKO Erko Juna (3-2) w 2 rundzie! Nie była to łatwa walka dla Polaka, lecz doświadczenie i wytrenowana kondycja skradły ,,0″ w rekordzie Bośniaka, tym samym Mariusz przerwał serię 2 porażek z Karolem Bedorfem (15-5) i debiutującym wtedy dla KSW Szymonem Kołeckim (8-1). Pudzianowski ma już 43 lata, ale znając jego charakter i wole walki na pewno nie będzie to jego ostatni występ! Czekamy na ten pojedynek z niecierpliwością, roczna przerwa, sprawiła, że w królewskiej kategorii wagowej pojawiły się nowe twarze! Z kim chcielibyście zobaczyć Pudziana?!

Poniżej forma w jakiej jest 43 letni Pudzianowski!!

Dodaj komentarz