Łukasz Zaborowski i Karolina Kowalkiewicz chwalą Mateusza Gamrota: Gamer będzie mistrzem świata!

Łukasz Zaborowski i Karolina Kowalkiewicz chwalą Mateusza Gamrota: Gamer będzie mistrzem świata!

Trener Łukasz Zaborowski wybrał się na Florydę do American Top Team, żeby wspierać swoją małżonkę, Karolinę Kowalkiewicz (13-7) przed jej następnym pojedynkiem. W tym samym klubie do swojej walki przygotowuje się Mateusz Gamrot (21-1, 1 N/C), któremu „Zabor” wróży świetlaną przyszłość na szczycie federacji UFC. 

Mateusz Gamrot, swój najbliższy pojedynek stoczy podczas UFC 280 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przeciwko Beneilowi Dariushowi (21-4-1). Jest to starcie na szczycie mocno obsadzonej dywizji lekkiej, a sama potyczka może okazać się eliminatorem do walki o pas. Właśnie zdobycie tego pasa przez Polaka, przewiduje trener Łukasz Zaborowski, który po odwiedzeniu ATT jest tego pewny:

Natomiast Karolina Kowalkiewicz jak przyznała w rozmowie dla WpSportoweFakty.pl jest pod ogromnym wrażeniem przygotowań „Gamera”:

Mam tę przyjemność obserwować jego przygotowania z bliska. Jeden z ostatnich sparingów „Gamera” oglądałam razem z Jorge Masvidalem. Byłam pod ogromnym wrażeniem, ale nie tylko ja. Inni zawodnicy również. Masvidal siedział obok mnie, co chwilę łapał się za głowę i krzyczał: „Karolina, czy ty widziałaś, co on zrobił?! Widziałaś to?! Ten gość jest niesamowity”. Bo Gamrot jest niesamowity i on zajdzie bardzo daleko.

 

Dodaj komentarz