Karolina Wójcik wygrywa walkę otwarcia gali KSW 55!

Runda Pierwsza

Panie zaczęły bardzo badawczo. Nie oglądaliśmy wielu akcji, walka była dosyć statyczna, jednak bardziej energiczna wydawała się być Wójcik. Juśkiewicz wyglądała na mocno spiętą. Mało atakowała, a gdy już to robiła, to jej ataki nie dochodziły do celu.

Dopiero w ostatniej minucie pierwszej rundy zaczęła celnie atakować niskimi kopnięciami, jednak bez przekonania. Wójcik trafiała pojedynczymi lewymi prostymi i rundę dzięki temu można zapisać na jej konto.

Runda Druga

Druga runda wyglądała podobnie do pierwszej. Karolina Wójcik raz na jakiś czas dochodziła do twarzy rywalki lewymi prostymi. Obydwie starały się wchodzić w wymiany, lecz mało ciosów było celnych, jednak wydawało się, że Wójcik była dokładniejsza.

Juśkiewicz ponownie starała się kopać Karolinę Wójcik, lecz nie robiło to dużego wrażenia. Druga runda również na konto Karoliny.

Runda Trzecia 

Panie trzymały wolne i zachowawcze tempo pojedynku. Walka wyglądała niemal tak samo jak dwie poprzednie rundy. Wójcik trafiała pojedynczymi lewymi, Juśkiewicz okopywała nogę Wójcik. Minutę przed końcem walki Wójcik zaciągnęła Sylwię na siatkę, lecz po chwili Panie zerwały klincz.

Runda ponownie na konto trenującej w Shark Top Team, Karoliny Wójcik. Wójcik wygrała pojedynek przez jednogłośną decyzję sędziów.

Dodaj komentarz