Z nieoficjalnych źródeł! Shamil Musaev wypada z walki wieczoru gali KSW 54! Marian Ziółkowski zastąpi kontuzjowanego Rosjanina i powalczy o pas z Mateuszem Gamrotem!

Początkowo rywalem Mateusza Gamrota(16-0) miał być również niepokonany Shamil Musaev(14-0). Jednak dzisiaj z nieoficjalnych źródeł dotarły do nas informacje o kontuzji Rosjanina, która wyklucza go z walki wieczoru na KSW 54.

Walka Gamrot vs Musaev zniknęła z oficjalnych kursów bukmacherskich. Co ciekawe z kursów zniknęła także walka na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim(21-7), a Maciejem Kazieczką(6-1). Wszystko wskazuje na to, że nowym rywalem „Gamera” zostanie już raz przymierzany do pasa mistrzowskiego „Golden Boy”

Starcie Gamrot vs Ziółkowski wydaje się zatem bardzo prawdopodobne. Nie wiadomo jednak co z Maciejem Kazieczką. Najprawdopodobniej i on dostanie nowego rywala.

Brak opisu.

Na razie nie mamy żadnych oficjalnych informacji od federacji KSW. Pozostaje nam czekać na oficjalne stanowisko największej polskiej federacji.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment