Ariel Helwani apeluje o walkę De Fries vs. Ngannou!

Uważany za najlepszego dziennikarza MMA na świecie- Ariel Helwani apeluję do organizacji PFL i KSW o zestawienie Phila De Friesa z Francisem Ngannou!

Po kapitalnym występie na sobotniej gali KSW 84 Phila De Friesa i obronieniu przez niego po raz dziewiąty pasa wagi ciężkiej pojawia się pytanie- Kto będzie kolejnym przeciwnikiem niepokonanego od sześciu lat Brytyjczyka?

  

Patrząc na obecną sytuację w królewskiej kategorii wagowej KSW oraz na zawodników, których polska organizacja mogłaby zakontraktować, ciężko znaleźć odpowiedniego rywala dla 37-letniego zawodnika. Z pomocą jednak przyszedł ceniony amerykańsko- kanadyjski dziennikarz Ariel Helwani, który na swoich social mediach opublikował wpis, w którym apeluje o zestawienie Phila z byłym mistrzem UFC, a obecnie zawodnikiem PFL- Francisem Ngannou. Dla jednych może być to szalony pomysł, dla drugich, którzy znają relację na linii PFL-KSW wcale ten pojedynek nie musi się wydawać niemożliwy:

Ariel na swoim twitter’owym koncie napisał:

 

Na odpowiedź Phila nie musieliśmy długo czekać. Zawodnik w krótkim wpisie zgłosił chęć skrzyżowania rękawic z Francisem:

Dodaj komentarz