Znamy kolejny pojedynek gali SCF 2!

Dziś kolejne mocne zestawienie nadchodzącej gali SCF 2

W oktagonie staną naprzeciw siebie doświadczeni zawodnicy, walczący dla różnych organizacji, gwarantujący mocne i niezapomniane wrażenia.

W jednym z narożników pojawi się Rafał Tomasz Szczerbiński, który świetnie zaprezentował się publiczności w Kępnie podczas naszej pierwszej gali. Potem zaliczył udany występ na gali Wotore 5, gdzie wygrał z Christosem Novrozidisem. Jego trenerem jest Mariusz Zawada, a obecnie przygotowuje się w Emes Boxing. Mariusz chce oczywiście podtrzymać zwycięską passę, w czym zapewne przeszkodzić mu będzie chciał jego przeciwnik.…

Przeciwnikiem Mariusza będzie trenujący na co dzień w Czerwonym Smoku, mający za sobą występy m. in. w Babilon MMA czy Armia Fight Night, posiadacz pasa organizacji PLMMA, który każdą swoją zwycięską walkę kończył przed czasem w 1 lub 2 rundzie, Piotr „Bodzio” Kamiński. Piotr daje emocjonujące, dynamiczne i pełne wrażeń walki, które zadowolą najbardziej wybrednych wielbicieli MMA.

Jak widzicie zestawienie zacne i gwarantujące emocje. Uważnie śledźcie naszą stronę, gdyż to nie wszystkie mocne akcenty nadchodzącej gali.

 

Dodaj komentarz