Udany debiut Duraeva! Po szalonej walce wypunktował Kopylova

1 runda
Kopylov trafia niskim kopnięciem, Duraev traci na chwilę równowagę. Albert trafia jednak kopnięciem na korpus, kilkoma ciosami w eksplozywnej szarży i mocnym low-kickiem. Dobra kombinacja debiutanta, po chwili z kolejnym niskim kopnięciem. Kopylov sprawnie przepuścił kilka szarż Alberta, który jednak wyraźnie upatrzył sobie jako cel wykroczną nogę przeciwnika. Roman odpowiedział jednak kilkoma celnymi ciosami i własnym low-kickiem, Duraev po chwili lokuje lewego sierpa na jego głowie. Kopylov przechwycił kopnięcie rywala, którego noga utknęła przy jego barku, Duraev świetnie utrzymał jednak równowagę. Roman trafił na korpus, ale i Albert odpowiedział własnymi uderzeniami.

2 runda
Kopylov trafił krosem, posyłając byłego mistrza ACA na deski! Duraev przetrwał, przyjął kolejną kontrę, jest już rozcięty! Desperacko idzie po obalenia, Kopylov chwycił się siatki, dostał ostrzeżenie jednakże bez odjęcia punktu. Po wznowieniu Albert zdobywa sprowadzenie i błyskawicznie przechodzi do dosiadu, z którego aktywnie zadaje ciosy. Próbuje trójkąta rękami, bez żadnego skutku ale atakuje przeciwnika mocnymi łokciami i rzucanymi z dużą częstotliwością ciosami z góry. Ciasna kontrola dosiadu i brutalne g’n’p w wykonaniu Alberta! Kopylov charakterny, przetrwał dużo ciosów. Duraev ponownie próbuje trójkąta rękami, nie udaje mu się poddać rywala, ale zasypuje go kolejnymi ciosami! Kopylov oddaje plecy, Duraev zapina ciasne duszenie w końcówce rundy, ale Roman przetrwał do końca!

3 runda
Duraev mocno zmęczony po bombardowaniu z góry w poprzedniej rundzie, ale Roman też oddycha ciężko,. Idzie po obalenie, ale Roman utrzymuje balans, Duraev rozrywa jednak klincz z uderzeniem. Roman pruje powietrze, Albert kontruje lewym sierpem. Były mistrz ACA z ciosami, którymi przygotował sobie obalenie, dociska przez chwilę rywala do siatki. Przez chwilę wylądował na ziemi odsłoniony na ciosy, prawdopodobnie ze zmęczenia! Nie dał jednak sobie zrobić krzywdy. Kopylov piekielnie zmęczony, opiera się o kolana, trafia jednak mocnym overhandem! Próbuje potem tej samej sztuczki, ale Albert się nie nabiera. Obaj trafiają, ale Roman nieco celniejszy, trafił kilkoma prostymi. Albert dobrze jednak skontrował go za pomocą kombinacji 1-2, Romanowi wypadł aż ochraniacz. Roman  trafia prostymi, Albert z lewym sierpem, po chwili Kopylov z kolejnymi jabami, idzie po obalenie! Duraev szybko jednak wstaje, koniec walki!

Sędziowie wskazali jednogłośnie w stosunku 29-27 2x, 30:27 na Alberta Duraeva który notuje udany debiut w UFC. Kopylov przegrywa natomiast drugą walkę z rzędu.

 

Dodaj komentarz