Dobra walka! Tukhugov zwycięża na punkty z Ramosem!

1 runda
Ramos zaczyna niskimi kopnięciami, obaj trafiają lewymi prostymi. Tukhugov jednak z celną kontrą na kopnięcie. Zubaira z kolejnymi sierpami, naruszył Ramosa! Kolejne ciosy Zubairy, Ricardo przez chwilę na deskach! obaj trafiają prostymi, są rozcięci, ale Tukhugov zdecydowanie częściej i mocniej, dodatkowo ciągle napiera. Bardzo dobra kombinacja 1-2 w wykonaniu Dagestańczyka i overhand, po chwili ładne kontry lewym sierpem. Doskonała kontra obrotowym łokciem w wykonaniu Ramosa! Zubaira podłączony! Jednakże przepuścił kilka uderzeń Brazylijczyka, wydaje się że doszedł do siebie. Obaj są piekielnie rozcięci…

2 runda
Ramos zaczyna z prostymi i kopnięciami, jest dość ruchliwy, Zubaira odpowiada jednak prawym overhandem oraz szybkimi kontrującymi krosami. Zubaira jest stroną wywierającą presję, dobrze przepuścił ciosy Brazylijczyka balansem, uśmiechając się jeszcze i gestykulując. Obaj trafiają niskimi kopnięciami, Tukhugov dobrze pracuje lewym prostym, ładnie uderza w drugie tempo, kontruje. Ramos podłączył rywala, ale Zubaira poszukał obalenia, co prawda nieudanie ale doszedł do siebie i sam mocno trafił Ricardo, który jednak się uśmiechnął. Mocny overhand od Rosjanina, po czym dobra kombinacja prostych oraz niskie kopnięcie. Dagestańczyk sprawnie pracuje zwodami, wywierając ciągle na rywalu metodyczną presję, robi przy tym lepszy użytek z pracy na nogach. Ramos odpowiada dobrze kilkoma prostymi oraz niskim kopnięciem, Zubaira jednak z mocnym prawym sierpem. Zubaira obala rywala w końcówce rundy, ten jednak nie daje się ustabilizować.

3 runda
Zubaira wywiera w dalszym ciągu presję, pracuje lewym prostym. Ricardo pozostaje jednak ruchliwy, odpowiada sprawnie kopnięciami, głównie na korpus – w tym obrotówką. Ramos dobrze wybronił próbę obalenia ze strony Tukhugova i trafił dobrym kolanem na głowę. Zubaira przepuścił kilka ciosów rywala i odpowiedział swoją kombinacją bokserską, ale Ramos trafia następnymi prostymi, sam przejmuje centrum oktagonu. Zubaira przytomnie jednak markuje próbę obalenie i trafia uderzeniami, teraz to znowu on wywiera presję. Co prawda Ramos także trafia ze wstecznego, ale Tukhugov raczej nieco celniejszy, trafia głównie bardzo dobrym lewym prostym. Ładny overhand Zubairy, dobrze przepuszcza późniejsze ciosy zmęczonego już rywala i odpowiada kontrami. Ramos aktywny ze wstecznego, trafia kilkoma prostymi oraz overhandami, dołącza do tego także frontal na korpus.

Wszyscy sędziowie wskazali na Zubairę Tukhugova w stosunku 29-28. Odbija się w ten sposób po ostatniej przegranej, Ramos natomiast przeplata obecnie wygrane z porażkami.

Dodaj komentarz