Starcie Mateusz Głąb vs. Tomasz Ostrowski uzupełnia kartę walk gali FEN 42

Karta walk odbywającej się 15 października we Wrocławiu gali FEN 42 jest już znana! Federacja ogłosiła właśnie ostatnie starcie tego wydarzenia.

Jak poinformowała organizacja Fight Exclusive Night na swoich mediach społecznościowych, kolejnym a zarazem ostatnim pojedynkiem uzupełniającym kartę walk odbywającej się we wrocławskiej hali Orbita gali FEN 42, zostało starcie w kategorii średniej w którym zmierzą się Mateusz Głąb (4-2) i Tomasz Ostrowski (0-0)

Głąb to trenujący we wrocławskim klubie WroX zawodnik, który powróci do oktagonu po blisko 4-letniej przerwie. Po raz ostatni mogliśmy oglądać go podczas gali FEN 21, gdzie przegrał z Łukaszem Koperą (10-7) po niedopuszczeniu przez lekarza do stoczenia drugiej rundy.

Dla pochodzącego ze Srebrnej Góry Ostrowskiego, będzie to zawodowy debiut. Dotychczas stoczył on kilka walk amatorskich, z czego ostatnią – wygraną, z Krzysztofem Pitoniem (AM. 0-1) podczas czerwcowej gali Babilon MMA 28. Warto dodać, że w 2021 roku, został powołany do kadry narodowej na mistrzostwa świata juniorów i seniorów IMMAF w Abu Dhabi.

Dodaj komentarz