”Rozj***e go. Będzie ryczał”- Chimaev przed walką z Costą

21 października w Abu Dhabi odbędzie się gala UFC 294. Co main-eventem gali będzie starcie dwóch, powracających po dłuższej przerwie zawodników. Były mistrz wagi średniej Paulo Costa skrzyżuje rękawice z Khamzatem Chimaevem.

Dla wchodzącej gwiazdy UFC- Khamzata będzie to pierwsze starcie od trzech lat w dywizji średniej. Ostatnie swoje pojedynki ”Borz” toczył w kategorii półśredniej.Mimo, blisko rocznej przerwy od startów Chimaev jest bardzo pewny siebie i zapowiada srogie lanie dla Costy:

”Sprawię, że będzie płakał! Sprawię, że się rozpłacze w klatce, tak jak robię to zawsze. Nie wiem co się działo przez ostatnie miesiące. Wszystkich przestraszyłem. Usman mówi, że się wszyscy go boją, ale kiedy przychodzi co do czego to mają jakieś problemy, kontuzje więc… Nie wiem, ja zawalczę z każdym, zapytajcie Danę White’a, zawsze zgadzam się na walkę. Mam długą przerwę, ale cały czas trenowałem.

Rozje*ię go. Zarobię kasę. Sprawię, że się popłacze, pokonam Brazylijczyka, chociaż nikt go nie lubi, Brazylijczycy piszą do mnie ze wsparciem, chcą, żebym go pokonał, mówią, że nie jest Brazylijczykiem. Rozje*ię go, będzie ryczał.”

Dodaj komentarz