Łukasz Parobiec wyzywa do walki 'Pudziana’!

Łukasz „Goat” Parobiec za pomocą swoich mediów społecznościowych rzucił wyzwanie w kierunku Mariusza Pudzianowskiego.

Mariusz Pudzianowski kręcisz promotorzy kręcą nosem, że Phil De Fries za mocny, że Szymon Kołeczki za mocny, że Erko Jun nie ma co bo już przegrał. Tutaj ja właśnie G.O.A.T jak za starych czasów uderzam Cię rękawiczką w twarz i rzucam Ci dżentelmeńskie wyzwanie. Moja propozycja to gołe pięści 🤷🏼‍♂️ jeżeli nie lubisz , może Ci nie pasuje, może się boisz , możemy MMA , dla mnie wszystko jedno 👊 wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem 🙏  Walczyłem w wielu dyscyplinach walki i rzucam Ci wyzwanie 👊👊

’Goat’ to doświadczony zawodnik – w swojej karierze toczył pojedynki w boksie, kickboxingu oraz MMA. w formule MMA walczył dla takich organizacji jak KSW, ACA czy BAMMA. Mierzył się także w pojedynkach na gołe pięści. Swój debiut w tej dyscyplinie odnotował 6 lipca 2019 na gali Ultimate Bare Knuckle Boxing.

Mariusz 'Pudzian’ Pudzianowski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd KSW. W swojej karierze walczył ze świetnymi zawodnikami m.in. Łukaszem Jurkowskim, Karolem Bedorfem, Erko Junem, Szymonem Kołeckim czy Marcinem Różalskim. 'Pudzian’ swój ostatni pojedynek stoczył na KSW 64, gdzie ekspresowo ubił Bombardiera.

M.S

Dodaj komentarz