El Greco vs. Rafał Szczerbiński na WOTORE 5!

Utytułowany zapaśnik z Grecji kontra Polak mieszkający w Holandii! Navrozidis “El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński w SuperFighcie WOTORE 5. Gala już w ten piątek (29 kwietnia) w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Navarozidis Christos to utytułowany zapaśnik w stylu wolnym. W swoim sportowym CV ma mistrzostwo Grecji, czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata i trzecie w Igrzyskach Śródziemnomorskich. Był profesjonalnym wrestlerem w Niemczech. Aktualnie trenuje zapasy i grappling w Epride, a kickboxing w klubie Arena. W walkach na gole pieści debiutował w King Of The Streets.

Rafał Szczerbiński na codzień trenuje w Ruthless Fight Company w Rotterdamie. W swojej karierze walczył w takich organizacjach jak King Of The Streets, Solo Combat Federation, Silesian MMA, Wirtuoz Challange i Undergrund. W zawodowym MMA ma rekord 1:2. Trenuje od 13 roku życia.

Main eventem gali WOTORE 5 będzie starcie Vaso Bakocevica – pochodzącego z Czarnogóry ex zawodnika takich federacji jak Bellator MMA, KSW czy FEN, z Marcinem Wrzoskiem, czyli jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, który walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW (w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz w wadze piórkowej) oraz UFC.

Co-main event WOTORE 5 to starcie Bartosza Batry z Michałem “Matrixem” Królikiem. Będzie to drugie starcie zawodników w walce na gołe pięści. Pierwszą z nich wygrał  “Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

WOTORE 5 – “Krwawy Spektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski

PPV – https://tv.wotore.com

Bilety – https://tnij.ga/mdJuI

[informacja prasowa]

Dodaj komentarz