Cejudo krytycznie o migawkach z treningu McGregora, Irlandczyk ostro odpowiada.

Henry Cejudo nie był pod wrażeniem najnowszych nagrań z bokserskiego treningu Conora McGregora, Irlandczykowi zaś nie spodobał się komentarz Amerykanina.

 

Były podwójny mistrz UFC i nadal jedna z największych gwiazd organizacji, Conor McGregor wznowił treningi po złamaniu nogi, jakiego doświadczył w zeszłorocznej batalii z Dustinem Poirierem. Irlandczyk opublikował krótkie nagranie w mediach społecznościowych z pracy na tarczach.

 

 

Nagranie nie uszło uwadze innemu, byłemu podwójnemu mistrzowi, Henry’emu Cejudo. Amerykanin nie był pod wrażeniem zaprezentowanych umiejętności przez Irlandczyka.

 

– Twoje ręce są za nisko i nie czujesz dystansu – napisał Triple C. – Trzymaj się z dala od potakiwaczy. Taka drobna rada od GOAT-a.

 

Conor jak widać uwagi zbytnio do serca nie wziął. A przynajmniej na to wskazuje odpowiedź, jakiej szybko udzielił Amerykaninowi, oczywiście już skasowanej.

 

– Cóż za zuchwałość ze strony małego grubego początkującego karła, żeby trzymać tarcze pod kopnięcia dla Cris Cyborg – wypalił Conor. – Popatrzcie tylko, w jakim jest stanie. Mój Boże. Gruby karłowaty nowicjusz.

 

– Henry Cejudo, jesteś małym, grubym, karłowatym nowicjuszem.

 

 

McGregor ostatnio często wspomina o walce z mistrzem kategorii lekkiej UFC, Charlesem Oliveirą, któremu sugerował, że powinien zaczekać na jego powrót i nie bić się z Justinem Gaethje. Henry Cejudo zakończył karierę w 2020 roku, ale coraz częściej mówi o powrocie, nie mając wątpliwości, że posiada wszystko, aby przejąć trony kategorii koguciej i piórkowej. Póki co nie wypracował jednak porozumienia z UFC w kwestiach finansowych.

Dodaj komentarz