Artur Szpilka starł się słownie z Denisem Załęckim!

Denis Załęcki znowu jest w centrum uwagi! Kolejny zawodnik zaatakował go publicznie!

Najpierw głośny powrót do klatki i walka z weteranem polskiej sceny MMA- Danielem Omielańczukiem na Clout MMA 2. Następnie zamieszanie wokół starcia i niejasna jego przyszłość, a teraz wojna medialna z Arturem Szpilką. Trzeba przyznać, że Denis Załęcki na dobre wrócił do świata freaków!

Jeszcze kilka godzin temu informowaliśmy TUTAJ o zamieszaniu, jakie wynikło wokół walki Denisa z Danielem. Obaj Panowie odnosząc się do tej sytuacji mieli dwie różne wersje. Według ”Bad Boya” to Daniel naciskał organizację na zmianę zasad i w jego odczuciu najzwyczajniej w świecie przestraszył się starcia z nim. Natomiast Omielańczuk przyznał, że organizacja oszukała go, a jego menadżer dodał, że wszystkie ustalenia pojedynku były robione pod Załęckiego.Swoje zdanie na ten temat postanowił również wypowiedzieć niepokonany zawodnik KSW- Artur Szpilka, który zarzucił swojemu byłemu rywalowi strach przed walką z Omielańczukiem:

”Clout MMA co to ma być? Do przewidzenia. Wiedział co by się z nim stało. El Estrogen. @Bad_boy_denis_ się obsrał.”

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Denisa, który postanowił mocno odpowiedzieć swojemu pogromcy i przy okazji wezwać go do rewanżowej walki:

”Jak udowodnię Ci, że obije dziadka, który robi Cię na każdej możliwej płaszczyźnie to wychodzisz ze mną? Zleje Cie publicznie i tyle będzie z twojej kariery w KSW, gdzie jesteś budowany na leszczach, bo do kotów nie masz podjazdu”

Dodaj komentarz