Piłkarz Legii Warszawa na celowniku Fame MMA!

Wystarczyła jedna wypowiedź bramkarza Legii Warszawa- Dominika Hładuna i już pojawiła się propozycja walki na freakowej gali.

Dominik Hładun, to 27-letni bramkarz występujący w barwach aktualnego wicemistrza kraju Legii Warszawa. Swego czasu, bramkarz udzielił wywiadu, w którym wyznał, że chciałby w przyszłości spróbować swoich sił na freakowej gali:

”Rodzina jest związana z boksem. Mój tata, brat i wujek trenowali boks. Wszyscy mają za sobą mniejsze czy większe kariery. Szybko przekwalifikowałem się na piłkę. Mam podstawy, ale cały czas szlifuję umiejętności w trakcie zajęć indywidualnych. W Warszawie zapisałem się do Legia Fight Club i raz w tygodniu pracuję z trenerem. Lubię oglądać freak fighty. Kluczem są „dymy” i otoczka. Mógłbym mieć kłopot z wpisaniem się w ten klimat, bo nie jestem idealnym generatorem dymów. Jednak chciałbym się kiedyś sprawdzić w klatce. Może być nawet ta rzymska i bez limitu czasowego. Do momentu, aż ktoś padnie.”


Po takiej wypowiedzi Dominika, zainteresowanie jego osobą wyraziła największa freakowa organizacja w naszym kraju Fame MMA, o czym poinformował Samuel Szczygielski w programie „Okno Transferowe”, podkreślając, że brzmiąca mało realnie informacja nie jest plotką:

”Zakusy na Hładuna ma Fame, które chciałoby, żeby zawalczył w klatce. Dominik trenuje, ale absolutnie nie przyjmie teraz takiej propozycji.”

 

Dodaj komentarz