Znamy datę powrotu „Sugar Seana” do oktagonu!

Sean O’Malley (12-1) poinformował społeczność MMA o terminie swojej kolejnej walki oraz następnym przeciwniku.

Efektownie walczący Amerykanin ma ponownie zagościć w klatce UFC podczas gali z numerem 260, odbywającej się 27 marca. O’Malley ujawnił szczegóły kolejnego pojedynku podczas trwania jego podcastu, wyznał również, że jego rywalem będzie Thomas Almeida (22-4).

„Sugar Sean” w ubiegłym roku stoczył trzy pojedynki. Dwa pierwsze z nich zwyciężył przed czasem, łatwo rozprawiając się ze swoimi oponentami. W ostatnim starciu musiał uznać wyższość rywala i dopisać pierwszą porażkę do swojego rekordu. Pogromcą O’Malleya był Marlon Vera (18-7-1). Amerykanin doznał urazu, który uniemożliwił mu swobodne poruszanie się. Kopnięcie wyprowadzone przez Ekwadorczyka zaważyło na dalszym przebiegu pojedynku. „Sugar” padł na matę i bronił się z pozycji parterowej. Jego przeciwnik, będący w dogodniejszej sytuacji dokończył dzieła zniszczenia uderzeniami z góry.

Thomas Almeida w poprzednich dwunastu miesiącach stoczył swoje pierwsze starcie od 2018 roku. Brazylijczyk zmierzył się z Jonathanem Martinezem (13-3), z którym przegrał po jednogłośnej decyzji sędziowskiej.

Poniżej znajduje się pełna rozpiska gali UFC 260:

Stipe Miocic vs. Francis Ngannou

Alexander Volkanovski vs. Brian Ortega

Jimmy Crute vs. Johnny Walker

Modestas Bukauskas vs. Michal Oleksiejczuk

Hannah Goldy vs. Jessica Penne

Vicente Luque vs. Tyron Woodley

Thomas Almeida vs. Sean O’Malley

Dodaj komentarz