XTB KSW Colosseum 2: Mamed Khalidov nokautuje latającym kolanem w walce wieczoru! [WIDEO]

W walce wieczoru XTB KSW Colosseum 2 doszło do trzeciego starcia Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. We wcześniejszych dwóch konfrontacjach każdy z zawodników zdobył po jednej wygranej.

 

Po kilku kopnięciach Mamed złapał Scotta w klincz, ale to Anglik docisnął Khalidova do siatki. Po chwili siłowania doszło do obalenia i to Mamed znalazł się w górnej pozycji. Scott już na macie próbował wykluczać ręce rywala, ale Khalidov dobrze atakował z góry pojedynczymi ciosami. Pod koniec rundy Askham złapał nogę rywala i próbował poddania, ale Polak wyszedł z tej sytuacji.

 Na początku drugiej rundy Mamed przechwycił nogę atakującego Scotta i przeniósł pojedynek na matę. Po chwili efektownie zdobył boczną pozycję i zaczął atakować ciosami. W pewnej chwili Anglik złapał nogę Mameda i próbował go poddać. Khalidov spokojnie jednak czekał i atakował Askhama pojedynczymi uderzeniami. W końcu Scott puścił nogę Mamed, a ten ponownie zdobył górną pozycję.

 

Na początku trzeciej rundy Mamed został trafiony kopnięciem w krocze. Szybko jednak doszedł do siebie i wrócił do rywalizacji. Nagle wyprowadził frontalne kopnięcie, a Askham upadł na matę. Wstający Anglik został trafiony latającym kolanem i tym razem został rozbity na macie ciosami.

 

Dodaj komentarz