Szymon Kołecki nie odpoczywa długo po ostatniej walce i już w tę sobotę stoczy kolejny bój!

Szymon Kołecki ostatnią walkę stoczył niemal miesiąc temu na KSW 62. Bez problemu pokonał Akopa Szostaka w pierwszej rundzie. Kołecki nie zamierzał długo odpoczywać po tym starciu i już w tę sobotę stoczy swój kolejny pojedynek. Co ciekawe Szymon zadebiutuje też w nowej formule i to nie z byle kim.

Rywalem mistrza olimpijskiego i zawodnika KSW będzie mający na koncie 64 walki w zawodowym boksie, dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej – Krzysztof ,,Diablo” Włodarczyk. 

Walka ma bardzo szczytny cel. Odbędzie się ona na charytatywnym wydarzeniu na rzecz chorej Mii w Ciechanowie o godzinie 15:00. Pojedynek jest zakontraktowany na trzy rundy po trzy minuty.

Starcie Kołeckiego z Włodarczykiem ma być zwieńczeniem tego wydarzenia. Wcześniej odbędą się m.in. pokazy sztuk walki w wykonaniu takich klubów jak: Seba Bije, Klub Kowadło, Fight Club Kraver, Ciechanowski Klub Bokserski, Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski & Reduch, MATSOGI Ciechanów oraz Klub Bokserski Viktoria Regimin.

Poniżej znajduje się link do zbiórki na rzecz chorej Mii, dla której organizowane jest to wydarzenie. Zachęcamy do wspierania dziewczynki.

Mia Majchrzak – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

Dodaj komentarz