Potężny high kick! Marcin Zembala nokautuje rywala na gali Centurion Fight Championship

W środowe popołudnie, w stolicy Serbii – Belgradzie, odbyła się kolejna edycja maltańskiej gali Centurion Fight Championship, która notabene debiutowała z wydarzeniem poza granicami tej wyspy. Na karcie walk pojawił się Polak.

Starciem zamykającym kartę wstępną odbywającej się na Bałkanach gali, była walka Marcina Zembali (5-6) z Mołdawianinem Vasilie Suprovici (4-5) w kategorii średniej. Reprezentant Polski wywierał presję od początku walki i finalnie znokautował przeciwnika potężnym wysokim kopnięciem już w pierwszej rundzie. 

Zembala na co dzień mieszka i trenuje w Irlandii Północnej. W przeszłości walczył zarówno na galach zagranicznych jak i na polskim podwórku, między innymi dla federacji Babilon MMA, gdzie na gali o numerze 12 w Łomży, przegrał decyzją sędziowską z Piotrem Przepiórką (4-5)

Warto również odnotować, że dla Marcina była to pierwsza walka w limicie do 84kg. Wcześniej balansował pomiędzy kategorią lekką a półśrednią, częściej walcząc jednak w tej pierwszej.

Daniem głównym gali Centurion Fight Championship: Rudit Leo, był serbski pojedynek pomiędzy Vlasto Čepo (9-1) a Ivanem Jakovljeviciem (6-4), w którym triumfował ten pierwszy, poddając rywala duszeniem zza pleców w pierwszej rundzie.

Powtórkę całej gali Centurion Fight Championship: Rudit Leo można obejrzeć na platformie Twitch:

https://m.twitch.tv/videos/1571443892

Dodaj komentarz