Piotr Szeliga liczy na trzecie starcie z Marcinem Wrzoskiem!

2 września w krakowskiej Tauron Arenie odbyła się gala Fame MMA 19, gdzie jednym ze starć była rewanżowa walka Piotra Szeligi z Marcinem Wrzoskiem.

Pierwsze starcie obu Panów zakończyła się bardzo pechowo. Po jednym z kopnięć ”Szeliego”, Marcin upadł na rękę i w konsekwencji doszło do jej złamania. Z powodu braku możliwości kontynuacji pojedynku, sędziowie orzekli zwycięstwo Piotrka.Do rewanżu obu zawodników doszło 2 września, czyli siedem miesięcy później. W drugiej walce, ”Polish Zombie” nie dał najmniejszych szans swojemu przeciwnikowi i po pełnej dominacji pokonał go przez nokaut w trzeciej rundzie.

Mimo ogromnej różnicy w poziomie sportowym, Piotrek chciałby stoczyć trzeci pojedynek z byłym zawodnikiem KSW oraz UFC i jak uważa, w kolejnym starciu to on by wygrał:

”Marcin tego dnia był lepszy i nie ulega to wątpliwości więc gratuluje mu dobrego występu, teraz jest 1:1 więc myśle, że Trylogii stanie się za dość i po kolejnej walce to moja ręka będzie w górze!
Tylko Jeszcze nie teraz, teraz trzeba odpocząć, wyciągnąć wnioski, wyleczyć to co trzeba wyleczyć i wrócić do ciężkiej pracy!”

 

Dodaj komentarz