Pas HFO w stawce ! Historyczne wydarzenie na gali w Kleszczowie

Organizacja HFO Kickboxing długo nosiła się z zamiarem wprowadzenia pasa, do stawki walk. Zastanawialiśmy się, czy są już u nas zawodnicy, którzy na taką walkę zasługują. Czy mamy w roosterze fighterów, którzy z godnością i dumą będą reprezentować markę HFO jako jej czempioni. Czy będą mistrzami dla kibiców? Obserwując wasze reakcje w mediach społecznościowych nie mamy już żadnych wątpliwości. Chcecie mieć mistrza HFO, to już podczas najbliższej gali go dostaniecie!

Podczas gali HFO w Kleszczowie postanowiliśmy wyłonić czempiona wśród najlepszych zawodników w wadze do 70-ciu kg. Zorganizujemy turniej w tej kategorii wagowej, w której pojawią się już znani z naszych gal zawodnicy. Reprezentujący ŁKS Boks Łódź, Patryk Radoń oraz zawodnik KO Gym Wrocław, Mateusz Białas to pierwsi uczestnicy rywalizacji o najcenniejsze trofeum w HFO. Obydwaj już dwukrotnie pojawiali się w naszym ringu i ich kandydatura do walki o pas wydaje się być oczywista.

Patryk Radoń zadebiutował w HFO podczas gali Aim High w studiu Telewizji Polskiej w maju 2020 roku. W walce wieczoru wspomnianej gali spotkał się z doświadczonym Michałem Gęsiarzem. Trenujący w Łodzi fighter pokonał zawodnika Golden Glory Berlin przez jednogłośną decyzję sędziów, dając jedną z najlepszych walk w polskim kickboxingu w minionym roku. Po raz wtóry mogliśmy oglądać Patryka w białym ringu na gali HFO: Solpark w Kleszczowie. Walczący blisko miejsca zamieszkania zawodnik znokautował wtedy półfinalistę Grand Prix lethwei Federacji A1, Michala ‚Koso’ Kosika. Jednocześnie Radoń ma w szufladzie kontrakt z organizacją Enfusion na występ w reality show, który z powodu pandemii koronawirusa w Tajlandii, ma odroczony termin realizacji.

Mateusz Białas w debiucie w organizacji zastopował w trzeciej rundzie zawodnika Halnego Nowy Sącz, Przemysława Pawlaka. Wrocławski wojownik po raz pierwszy pojawił się na naszych galach podczas HFO: Nowe Rozdanie w maju 2019 roku. Zaledwie 4 miesiące później stoczył niesamowitą wojnę z Dawidem Nowakiem na HFO: Spartan Night w Jaśle. Pojedynek zakończył się zwycięstwem na punkty podopiecznego Bartosza Batry. Jednocześnie trener N11 Wrocławskiego Centrum Sportu nie zasypiał gruszek w popiele i w marcu zawalczył w Serbii. Pokonał na gali Battle Fight Championship 2 w Nowym Sadzie Aleksandara Milosevicia. Po zagranicznym zwycięstwie czas wyciągnąć rękę po pas.

Stawkę uzupełnią jeszcze dwaj zawodnicy, którzy w 4-osobowym turnieju podczas gali w Kleszczowie zapolują na pas. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVP Sport.

HFO 10: Solpark

Turniej o pas mistrza HFO:
70 kg: Patryk Radoń (ŁKS Boks Łódź) vs TBA
70 kg: Mateusz Białas (KO Gym Wrocław) vs TBA

Pozostałe walki:
86 kg: Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
67 kg: Michał Benben (Gladiators Bełchatów) vs TBA
67 kg: Rafał Kosiarski (Hunter Bydgoszcz) vs TBA
65 kg: Dariusz Fedor (Fight Point Biała Podlaska) vs TBA

 

 

Dodaj komentarz