Najważniejsze informacje dotyczące gali EFM 4 – Walka o niepodległość

EFM 4 – Walka o niepodległość! Już 10 listopada w Szczecinie, o godzinie 19.30, w przeddzień święta niepodległości Polski, wspólnie z fanami MMA będziemy świętowali 9 walk w formule mieszanej. Fighterzy z Bułgarii, Litwy, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Czarnogóry i Irlandii zmierzą się z fighterami z Polski.

 

Hitowa walka wieczoru Macieja Różańskiego vs Mantas Zukauskas (LIT)

W walce wieczoru zawalczy mistrz EFM w kategorii 93 kg Maciej „Spartan” Różański (11-3), który zaprezentuje się w swojej pierwszej obronie pasa. Przypominamy, że Maciej wygrał swój pas w walce z bardzo silnym, irlandzkim weteranem Bellatora, Willem Fleury (8-3), którego poddał w drugiej rundzie:

 

„O swojej walce wiem od dawna i przygotowuję się do niej już od 1 września. Jestem w bardzo dobrej formie do tego stopnia, że na te 2 tygodnie przed jestem mocno podmęczony. 10 listopada będę jednak w pełnej gotowości bojowej.” – zapowiada Maciej Różański.

 

Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Mantas Zukauskas (5-1) czołowy półciężki zawodnik z Litwy. Zastąpi on pierwotnie zakontraktowanego Kamena Georgieva (27-12-1) z Bułgarii, który ze względu na Covida odpadł z walki.

 

Transmisja Gali w systemie PPV

Czwarta już edycja gali federacji EFM zostanie zorganizowana w formacie TV, w Szczecinie. Fani będą mogli obejrzeć całość za pośrednictwem systemu PPV, wykupując dostęp w cenie 14 zł na stronie http://www.efmma.com.

 

9 zawodowych walk podczas 4 edycji Gali EFM

 

Na gali wystąpi aż 18 zawodników z Polski i zagranicy. W drugiej walce wieczoru zawalczy dotychczas niepokonany podopieczny Damiana Herczyka z DAAS Berserer’s Team Bielsko – Biała Patryk Chrobak (3-0) o pas kategorii 61 kg. Jego przeciwnikiem będzie silny Islam Mayrasultanov (4-3) (RUS), zawodnik Berserker’s Team Stargard.

 

Zawody poprowadzi najlepszy polski sędzia ringowy MMA – Łukasz Bosacki (UFC, Bellator, KSW, M-1), a anonserem będzie Krzysztof Skrzypek.

 

Walki komentować będzie duo Artur „Kornik” Sowiński i Paweł Wyrobek.

 

Studio poprowadzi Maciej „Irokez” Jewtuszko.

 

Poznaj pełny Fightcard gali EFM
Karta główna:

93 kg: Maciej Różański (11-3) vs. Mantas Zukauskas (5-1) – o pas wagi półciężkiej
61 kg: Patryk Chrobak (3-0) vs. Islam Mayrasultanov (4-3) – o pas wagi koguciej
80 kg: Kamil Roszak (4-3-1) vs. Łukasz Dziudzia (4-3-1)
70 kg: Akhmed Kathayev (2-1) vs. Samuelis Sorochovas (3-3)
84 kg: Hojat Khajevand (2-2) vs. Norbert Jabłonski (0-0)

Karta wstępna:

120 kg: Ivan Slobodiuk (0-0) vs. Deividas Zukauskas (1-1)
77 kg: TBA vs. Arkadiusz Kaszuba (0-0)
77 kg: Paul Saier (1-0) vs. Dawid Wiśnios (1-0)
61 kg: Marcin Maleszewski (1-0) vs. Michael McCoy (0-0)

 

Do zobaczenia już 10 listopada tylko w PPV. Szczegóły Gali dostępne na
stronie http://www.efmma.com .

 

Dodaj komentarz