Daniel Iliev i Damian Ostęp zawalczą w formule K-1 podczas gali EFM SHOW!

Gala EFM SHOW, która odbędzie się 10 kwietnia zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Damian Ostęp (2-3) zmierzy się z Danielem Ilievem (5-3-1), a ich pojedynek odbędzie się w formule K-1.

 

Daniel Iliev to kickboxer, który ma spore ma doświadczenie w nokautowaniu polskich zawodników. Z marzeniami o wygranej w walce z nim bardzo szybko pożegnał się między innymi Grzegorz Marko. Podczas KGP 24 (Kickboxing Grand Prix) pokazał, że dynamit ma nie tylko w nogach, ale też w rękawicach. Nigdy nie wiadomo, który jego cios może być tym kończącym. Jedyne co jest pewne to to, że trzeba być przygotowanym na naprawdę twardą walkę!

 

Skąd ta pewność? Bo uczył się między innymi u legendy kickboxingu – Badr Hari. Choć ostatnią walkę w MMA odbył w 2015 roku, to nie zapomniał smaku zwycięstwa. W końcu udało mu się znaleźć polskiego rywala. Nie ulega wątpliwości, że jak na gwiazdę celebryckiego świata przystało (był związany z piosenkarką Gery-Nikol, czym żyła cała Bułgaria) będzie miał wiele motywacji, by udowodnić, że sława była zasłużona.

 

Jego rywalem będzie Damian Ostęp, którego ostatnia walka to porażka podczas EFM 3 w czerwcu 2020 roku. Mówi, że po niej wyciągnął wnioski i jest gotowy raz jeszcze sprawdzić się w oktagonie. Stoczył także jedną walkę dla ACA. Na co dzień trenuje w Berserkers Team. Twardy charakter i dążenie do wyznaczonego celu za wszelką cenę to jego motto życiowe. Chce inspirować sportem. Kogo przede wszystkim? Swoją 4-letnią córkę, która będzie trzymała kciuki za walkę ojca.

 

 

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

 

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

 

FIGHT CARD EFM SHOW

Super Fight:

AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

 

Main Event:

MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

 

MMA Fight:

ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI

 

K-1 Fight:

DANIEL ILIEV – DANIEL OSTĘP

Dodaj komentarz