Mistrzyni High League wraca do akcji!

Lexy Chaplin (2-1) po raz czwarty wejdzie do oktagonu High League! Mistrzyni wagi muszej wystąpi 18 marca w katowickim Spodku.

Lexy swój debiut w freakach miała 28 sierpnia 2021 roku. Na pierwszej edycji High League musiała uznać wyższość Natalii Karczmarczyk (1-2), która wygrała decyzją sędziowską. Po raz kolejny Chaplin zawalczyła pół roku później. Po szybkim nokaucie na Agacie Fąk (2-1), polsko-amerykańska fighterka dostała szansę zawalczenia o pas wagi muszej. Jej przeciwniczką ponownie była ”Natsu”. Tym razem zawodniczki spotkały się w innych okolicznościach, bo na szali pojawił się tytuł mistrzowski HL. Po trzy rundowym pojedynku sędziowie orzekli jednogłośne zwycięstwo Lexy, która udanie zrewanżowała się Natalii za porażkę sprzed roku.
Teraz, Chaplin zawalczy na szóstej edycji High League w Katowicach:

”Nasza mistrzyni wraca do klatki. Już 18 marca na HIGH League 6 w katowickim Spodku kolejną walkę stoczy Lexy Chaplin. Jedna z najsłynniejszych polskich influencerek stała się już prawdziwą freak-fightową gwiazdą, a w MMA zanotowała duuuży progres. Po dwóch zwycięstwach, nad Fagatą i Natsu, czas na kolejny test umiejętności.
Jak myślicie, kto zostanie przeciwniczką Lexy? ”

Dodaj komentarz