Tomasz Łangowski w walce o pas mistrzowski wagi półśredniej! „Mad Dog” stanie przed dużą szansą

Będący ostatnio na fali wznoszącej polski zawodnik kategorii półśredniej, zawalczy niedługo o pas mistrzowski zagranicznej organizacji.

Prężnie rozwijająca się austriacka organizacja Cage Fight Series, właśnie szykuje się do swojej kolejnej gali. Poznaliśmy już kilka oficjalnych zestawień, które będą miały miejsce 10 marca w austriackim mieście Graz.
Bohaterem jednego z głównych pojedynków tego wieczoru, okazał się mieszkający na co dzień w Belgii reprezentant Polski – Tomasz Łangowski (5-2). Co więcej – Polak stanie przed szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa wagi półśredniej o który zmierzy się ze Szwajcarem – Danielem Konradem (4-1).

Nasz polski „Mad Dog” zebrał już spore doświadczenie w startach w zawodowym MMA. W przeszłości miał okazję walczyć na galach organizacji Cage Warriors czy BRAVE. W październiku ubiegłego roku, zaliczył debiut pod sztandarem Cage Fight Series, gdzie w zaledwie 20 sekund ciężko znokautował swojego przeciwnika. Więcej na ten temat możecie przeczytać *TUTAJ*

Ten fenomenalny występ najwyraźniej spodobał się właścicielom organizacji, gdyż już w następnej walce, Łangowski spróbuje wywalczyć tytuł. Warto odnotować też, że CFS od kilku gal transmitowane jest na platformie UFC Fight Pass, co zdecydowanie zwiększa międzynarodowe zasięgi.

Dodaj komentarz