Michał Oleksiejczuk poznał kolejnego rywala!

Wiemy już kiedy Michał Oleksiejczuk po raz ósmy zawita do oktagonu UFC. Będzie to 5 marca, a jego rywalem będzie Dustin Jacoby.

Informacje przekazała grupa menadżerska reprezentanta USA. Jak dotychczas nie znamy szczegółów gali na której odbędzie się ten pojedynek.

Jacoby jest niepokonany od siedmiu pojedynków, z których w UFC stoczył pięć i jedną na DWCS. Zwycięstwo na gali Dany White’a dało Amerykaninowi drugą szansę w największej organizacji na świecie. Pierwszy pobyt był dla niego niezbyt udany. W latach 2011-2012 mierzył się z Cliffordem Starksem i Chrisem Camozzim. Oba starcia przegrał i pożegnał się z gigantem. Następnie toczył boje pod banderą WSOF, Bellatora i na lokalnych galach. Jacoby stoczył też sporo walk dla kickbokserskiej organizacji Glory. Jego kickbokserski rekord to 18 zwycięstw i 8 porażek.

Oleksiejczuk będzie chciał przedłużyć serię zwycięstw do trzech. Aktualnie jest po bardzo dobrej wygranej z niepokonanym do tej pory Shamilem Gamzatovem, którego znokautował już w pierwszej rundzie. ,,Lord” był blisko wylotu z UFC po dwóch porażkach z rzędu z Jimmim Crute i Ovincem St. Preuxem, lecz zwycięstwa ze wspomnianym Gamzatovem i Bukauskasem pozwoliły mu odbić się od dna.

 

Dodaj komentarz