Mateusz Gamrot wygrywa w Las Vegas! (VIDEO

Nieszczęście jednego, jest szczęściem drugiego! Mateusz Gamrot (23-2,1NC) wygrywa szósty pojedynek w organizacji UFC!

W walce wieczoru gali UFC Vegas 79, najlepszy polski ”lekki” Mateusz Gamrot pokonuje w drugiej rundzie przez TKO (kontuzje nogi) numer #6 dywizji Rafaela Fizieva (12-3).

Pierwsza runda była bardzo bliska, bardzo ciężka do typowania. Obaj zawodnicy podeszli do siebie z ogromnym respectem. Fiziev bił bardzo mocno, dwie/trzy mocne kombinacje, które według sędziów zdecydowały o zwycięstwie 10-9 ”Atamana” w pierwszej odsłonie.

Druga runda potrwała nieco ponad dwie minuty. Mateusz ruszył na Rafaela, zawodnicy zaczęli się rozkręcać i zadawać znacznie więcej ciosów. Dobrze zapowiadające się widowisko skończyło się w drugiej minucie i trzeciej sekundzie, kiedy to Fiziev po jednym z kopnięć zablokowanym łokciem przez ”Gamera” doznał kontuzji nogi i nie mógł kontynuować pojedynku.

Podsumowując występ Gamrota- Nie ważne jak, ważne że zwycięstwo!