Marcin Wrzosek przeciwnikiem „Sariusa” na FAME MMA 15!

Marcin Wrzosek bardzo szybko powróci do klatki. W ubiegły weekend pokonał Piotra Kałuskiego, a dzisiaj ogłoszono jego kolejną walkę, w której to skrzyżuje rękawice z popularnym raperem Mariuszem „Sariusem” Gollingiem.

 

9 lipca „Polish Zombie” rozprawił się z Piotrem Kałuskim w walce na zasadach K-1 podczas gali PRIME SHOW MMA 2. Warto dodać, że pomiędzy byłym mistrzem KSW, a byłym „Ochroniarzem Oszusta z Tindera” było około 60 kilogramów różnicy, mimo to Wrzosek zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie za sprawą niskich kopnięć.

 

Marcin walczył już na 12 edycji FAME MMA, kiedy to przegrał pojedynek bokserski z Kasjuszem Życińskim – po tej porażce został również zwolniony z federacji KSW. Teraz zmierzy się również w pojedynku bokserskim na FAME z raperem „Sariusem”. Golling pierwotnie miał zawalczyć na jednej z wcześniejszych edycji FAME, lecz przez problemy z doborem przeciwnika jego debiut się opóźnił. „Sarius” jest również sporą zagadką, wiadomo iż miał amatorską przeszłość pięściarską, lecz nic poza tym.

 

Dodaj komentarz