Marcin Najman chce rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim!

Marcin Najman nadal nie przestaje zaskakiwać! Kontrowersyjny pięściarz z Częstochowy wzywa Mariusza Pudzianowskiego do rewanżowego starcia.

”Kłopoty, kłopoty Najmana” czy też ”Ależ awantura”- tych słów nie trzeba kibicom mieszanych sztuk walk wyjaśniać. Blisko czternaście lat temu doszło do jednego z najgłośniejszych starć w polskim MMA. Emerytowany strongmen, ulubieniec publiczności, zmierzył się z budzącym skrajne, choć głównie złe emocje Marcinem Najmanem, a pojedynek śledziło kilka milionów osób.„Pudzian” wówczas szybko znokautował Najmana, pisząc nowy rozdział w polskim MMA. ”El Testosteron” wybrał natomiast całkowicie inną drogę kariery.

Teraz, po czternastu latach, gdy obu zawodnikom bliżej niż dalej do końca kariery pojawił się temat rewanżowego starcia. Jako pierwszy z propozycją wychylił się Najman, który dodał wpis na swoje social media, zgłaszając gotowość do rewanżu z Mariuszem.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź zawodnika KSW, który króciutkim- ”Nie wywołuj wilka z lasu Marcin” odpowiedział na zaczepkę dwa lata młodszego rywala.

Marcin oczywiście nie mógł zostawić wpisu Mariusza bez odpowiedzi i postanowił odpowiedzieć w następujący sposób:

Dodaj komentarz