Maciej Kawulski w kilku słowach o dzisiejszym odcinku „Tylko jeden” – Nie może Was zabraknąć!

Jesteśmy na kilku godzin przed transmisją półfinałowego odcinka reality show „Tylko jeden”. Będzie to odcinek wyjątkowy, ponieważ zobaczymy w nim dwa pojedynki, na które z pewnością z niecierpliwością czeka cała Polska zainteresowana tym sportem i nie tylko! Z trailerów i zapowiedzi Macieja Kawulskiego można wnioskować, że czekają nas niesamowite, sportowe emocje na najwyższym poziomie. 

Czasem wielkie rzeczy dzieją się bez owacji na stojąco, nie zawsze w tłumie przy dźwiękach muzyki. Czasem epickie momenty i bohaterowie rodzą się w ciszy. Dzisiejszy program „Tylko Jeden” przyniesie nam wszystkim paradoksalnie aż czterech zwycięzców i aż dwa heroiczne starcia. Bez kalkulacji i kunktatorstwa w pogoni za marzeniami całemu światu objawią się nowe, przyszłe gwiazdy KSW. Ci, którzy kochają prawdziwe emocje, a nie udawany glamour, muszą dziś o 22 włączyć Polsat.

Ze słów włodarza KSW wynika, iż cała Polska będzie świadkiem narodzin nowych gwiazd MMA, najprawdopodobniej przyszłych bohaterów gal najlepszej federacji w Europie. Nie pozostaje nam nic innego jak odpalenie dziś o 22 stacji polsat i doświadczenie tych emocji na żywo!

PS. Po zdjęciu tytułowym widać, że Panowie postawili wszystko na szali w walce o marzenia. Szacun!

Dodaj komentarz