Kolejny lekkoatleta spróbuje swoich sił w MMA?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Piotr Lisek nie jest ostatnim lekkoatletą, który spróbuje swoich sił w MMA!

Coraz głośniej zaczyna się mówić o debiucie we freakach cenionego polskiego biegacza, multimedalistę Mistrzostw Świata oraz Europy Marcina Lewandowskiego. 36-letni szczecinianin został nie tak dawno wezwany do walki przez Roberta Karasia, który ma już na swoim koncie dwa występy dla Fame MMA.Wyzwanie to oczywiście Marcin przyjął, jednak jak podkreślił wszystko zależy od organizacji:

”Jestem gotowy na walkę z Karasiem. Nie zależy to wprawdzie ode mnie, ani od niego tylko od włodarzy federacji Fame MMA, ale skoro on podkręcił atmosferę, to ja przyjmuję wyzwanie.

”Nie wiem, dlaczego Karaś akurat mnie wyzwał. Może dlatego, bo wie, że chcę bić się w MMA. Zawsze interesowałem się sportami walki, lubię to. Jestem na emeryturze sportowej, bo skończyłem z bieganiem wyczynowym, więc możemy ze sobą walczyć. Czekałem na taką okazję. Musiałbym tylko mieć czas na przygotowanie, by dać dobrą walkę, a nie robić z siebie pajaca ”

Kilka dni po tej wypowiedzi Lewandowskiego, emerytowany biegacz dodał na swoje social media wymowne zdjęcie z weteranem polskiej sceny MMA- Michałem Materlą na wspólnym treningu.

Taka fotografia może sugerować, że Marcin rozpoczął przygotowania do swojej walki i już niebawem zawita do świata freaków!

Marcin Lewandowski i Michał Materia (za: Instastories)

Dodaj komentarz