Mistrzowi wagi półciężkiej UFC nie brakuje hejterów i co rusz jest obiektem zaczepek, przez innych zawodników. Jon Jones wskazał jednak tego jednego, który szczególnie zaszedł mu za skórę.

Jones podczas odpowiedzi na pytania fanów trafił na jedno w którym został zapytany, którego z zawodników nie lubi najbardziej, a wśród nich wymienieni byli Colby Covington, Israel Adesanya, Daniel Cormier i Dillon Danis. Mistrz wagi półciężkiej UFC nie miał, jednak żadnych wątpliwości, który z Panów wzbudza w nim najgorsze emocje.

„Och, z łatwością Colby, Daniel Cormier to już przeszłość, a dwaj pozostali po prostu cieszą się, że zwracają na siebie uwagę”

Jones z każdym z wymienionych Panów ma jakąś przeszłość. Daniel Cormier to były, dwukrotny przeciwnik „Bonesa”. Jon wygrał dwie walki, jednak werdykt drugiej został zmieniony po czasie na no-contest, ponieważ w organizmie Jonesa wykryto nielegalne substancje. Sam mistrz jednak jest zdania, że konflikt z Cormierem to już przeszłość.

Kolejni zawodnicy to Dillon Danis i Israel Adesanya, jednak obaj Panowie swoją wojnę z Jonesem prowadzą raczej, poprzez media społecznościowe i wywiady. Ostatnio coraz głośniej o walce z Jonesem mówi mistrz wagi wagi średniej UFC, ale starcie te wydaje się w  chwili obecnej mało prawdopodobne, ze względu na ilość potencjalnych walk w dywizjach obu zawodników.

„Ulubieńcem” mistrza wagi półciężkiej jest Colby Covington i to jedyny konflikt, który jest na zupełnie innej płaszczyźnie niż pozostałe. Panowie bowiem mieszkali ze sobą jeszcze za czasów koledżu i od tego czasu lekko mówiąc nie przepadają za sobą, pomimo początkowo dobrej relacji. Szpileczki wbijane przez zawodników możemy obserwować sukcesywnie co jakiś czas i nie wydaje się, że kiedykolwiek Panowie wyciągną do siebie dłoń na zgodę.

(Colby na zdjęciu po lewej stronie, Jones po prawej)

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment