Jan Błachowicz był gościem programu „Kolekcja smaków”

Mistrz UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz był gościem nowego programu kulinarnego „Kolekcja Smaków” prowadzonego przez Michaela Morana.

 

Jan Błachowicz to jeden z najlepszych polskich zawodników MMA. W latach 2011-2014 był mistrzem KSW wadze półciężkiej, Na początku 2014 roku podpisał on kontrakt z największą organizacją MMA na świecie, natomiast debiut Polaka przypadł na październikową galę UFC Fight Night: Nelson vs Story podczas, której znokautował w 1 rundzie Ilira Latifiego. W amerykańskiej organizacji stoczył on 15 pojedynków z czego 10 razy zwyciężał. 27 września 2020 na gali UFC 253 w Abu Zabi zdobył tytuł mistrza federacji UFC w kategorii półciężkiej, pokonując przez TKO Dominicka Reyesa w 2. rundzie.

 

 

Cały odcinek Kolekcji Smaków z udziałem Jana Błachowicza możesz obejrzeć wchodząc w ten odnośnik

 

 

O programie „Kolekcja Smaków”

Jedni mają pokaźną kolekcję dzieł sztuki, którą lubią się chwalić, inni kolekcjonują znaczki, chętnie prezentowane podczas odwiedzin gości… Michel zaprezentuje w każdym odcinku część swojej kolekcji smaków. Michel twierdzi, że nie ma nic piękniejszego niż gotowanie dla kogoś, z myślą o kimś konkretnym. Jednocześnie za każdym razem przeżywa ogromny stres: „Michel, czy będzie smakować…”. W programie widzowie będą mogli się przekonać czy smakowało m.in. Dorocie Wellman, Jankowi Błachowiczowi, braciom Collins, Bartkowi Kasprzykowskiemu, Agnieszce Cegielskiej czy Qczajowi.

Dodaj komentarz