Mistrz UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz był gościem nowego programu kulinarnego „Kolekcja Smaków” prowadzonego przez Michaela Morana.

 

Jan Błachowicz to jeden z najlepszych polskich zawodników MMA. W latach 2011-2014 był mistrzem KSW wadze półciężkiej, Na początku 2014 roku podpisał on kontrakt z największą organizacją MMA na świecie, natomiast debiut Polaka przypadł na październikową galę UFC Fight Night: Nelson vs Story podczas, której znokautował w 1 rundzie Ilira Latifiego. W amerykańskiej organizacji stoczył on 15 pojedynków z czego 10 razy zwyciężał. 27 września 2020 na gali UFC 253 w Abu Zabi zdobył tytuł mistrza federacji UFC w kategorii półciężkiej, pokonując przez TKO Dominicka Reyesa w 2. rundzie.

 

 

Cały odcinek Kolekcji Smaków z udziałem Jana Błachowicza możesz obejrzeć wchodząc w ten odnośnik

 

 

O programie „Kolekcja Smaków”

Jedni mają pokaźną kolekcję dzieł sztuki, którą lubią się chwalić, inni kolekcjonują znaczki, chętnie prezentowane podczas odwiedzin gości… Michel zaprezentuje w każdym odcinku część swojej kolekcji smaków. Michel twierdzi, że nie ma nic piękniejszego niż gotowanie dla kogoś, z myślą o kimś konkretnym. Jednocześnie za każdym razem przeżywa ogromny stres: „Michel, czy będzie smakować…”. W programie widzowie będą mogli się przekonać czy smakowało m.in. Dorocie Wellman, Jankowi Błachowiczowi, braciom Collins, Bartkowi Kasprzykowskiemu, Agnieszce Cegielskiej czy Qczajowi.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment