Eagle FC 45: zapowiedź, karta walka, transmisja

Ponoć środa to już prawie weekend, a skoro weekend to kolejna dawka emocji w świecie MMA! W tym tygodniu zaczynamy w piątkowe popołudnie.

Eagle Fighting Championship to nowa, a właściwie zreorganizowana rosyjska federacja, w której w 2020 roku większość udziałów wykupił sam Khabib Nurmagomedov, zmieniając nazwę i stając się tym samym jednym z właścicieli. We wcześniejszych latach odbyło się łącznie 36 różnych gal, aczkolwiek przebiegały one pod szyldem Battle on Volga oraz GFC.

Od gali z numerem 37 wszystkie imprezy organizowane są pod nazwą „Eagle FC” a włodarze starają się je naprzemiennie lokalizować – i tak oto poprzednia odsłona odbyła się w Miami i również na Florydzie będzie miała miejsce zapowiedziana na 11 marca Eagle FC 46.

W piątek, 18 lutego, z racji że gala odbywa się w Moskwie, będziemy świadkami pojedynków złożonych głównie z rosyjskich zawodników, a główną atrakcją ma być starcie Busurmankula Abdibaita (14-3) z Rasulem Magomedovem (9-3).

Całe wydarzenie można będzie obejrzeć na żywo na stronie www.eaglefc.com. Start o godzinie 16:00 czasu polskiego, transmisja jest bezpłatna.

 

Karta główna gali Eagle Fighting Championship 45:

Kat. 66kg, main event: Busurmankul (14-3) vs Magomedov (9-3)

Kat. 77kg, co-main event: Izmodenov (10-8) vs Doroshenko (9-1)

Kat. 66kg: Ayvazyan (12-1) vs Zubariev (7-2)

Kat. 77kg: Iskenderov (8-7) vs Abdurakov (14-1)

 

P.G

Dodaj komentarz