Dominik Owsiany na ostatnią chwilę wskakuje do turnieju The War 5!

Na ostatniej prostej obsadę turnieju indywidualnego na gali THE WAR 5 zasila Dominik Owsiany – zwycięzca Wotore 4 oraz uczestnik programu telewizyjnego Chojrak. 23-letni zawodnik zastąpi Dawida „DREDZIKA” Gurtowskiego, który musiał się wycofać. Organizowana przez Denisa Załęckiego gala THE WAR 5 odbędzie się już w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet, transmisja tylko w PPV.

Bilety dostępne w serwisie eBilet >>>

– Kocham adrenalinę i kocham walkę. Chcę wygrać ten turniej! – mówi Dominik Owsiany. – Zawsze czuję się faworytem i zawsze wychodzę do walki, żeby wygrać. Przed startem w turnieju THE WAR 5 czuję się bardzo mocny i jestem zadowolony, że trafiła mi się kolejna świetna okazja. Czy moja technika poradzi sobie z siłą rywali? Oczywiście, że tak! – kończy pewny siebie fighter.

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego (do rozstrzygnięcia). Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Transmisja tylko w PPV na thewar5.pl >>>

Lista startowa turnieju:

1. Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg / K1)
2. Dariusz „BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg / BOKS)
3. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg / K1)
4. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg / BOKS)
5. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg / MMA)
6. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg / K1)
7. Michał „MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg / K1)
8. Dominik Owsiany (180 cm / 93 kg / MMA)

– Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać – kończy Załęcki.

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet w cenie od 100 PLN. Transmisja tylko w PPV (od 29,90 PLN).

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz