Denis Załęcki i ”Popek” mają potencjalnego rywala! (VIDEO)

Grzegorz Ewiak, znany szerzej jako ”Małolat K2” w wywiadzie dla TVreklama.pl przyznał, że jeżeli miałby kiedykolwiek zawalczyć, to jego rywalem byłby ktoś z dwójki- ”Popek” lub Denis Załęcki. 

Znany raper, który niedawno opuścił więzienie- ”Małolat K2” udzielił wywiadu dla TVreklama.pl. Podczas wywiadu padło pytanie o potencjalny pojedynek z ”Popkiem” lub Denisem Załęckim, na co Grzegorz odpowiedział:

”W internecie czy w życiu? Poza tymi paróweczkami to chyba najbardziej tego co tak zgrywa gangusa, gangstera, a jest pseudo gangsterem – Załęckiego.Sama chyba sobie odpowiedziałaś na to pytanie. Jakie on ma umiejętności skoro przegrał trzy walki z rzędu, chyba lipa troszeczkę.  Siedząc w kryminale dużo poruszało się jego tematu. Ludzie w kryminale rozmawiali na jego temat i powiem tylko tyle, że nie mają dobrego zdania na jego temat. Ja oczywiście nie będę się wypowiadał na tematy kryminału, bo to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, ale przez to, że dużo razy poruszał tematy kryminału to jak wjedzie na puchę to po prostu będzie musiał odpowiedzieć za swoje wypowiedzi/zachowanie. Nie jest to jakiś mój cel w życiu, ale gdyby miało dojść do takiego czegoś, to dlaczego nie? Myślę, że easy. Ani nie zależy mi na walce z nim, ani Popkiem. Jeżeli miałbym wybierać to wolałbym z Popkiem, ponieważ Załęcki to nie jest dla mnie w ogóle zawodnik. Popka walk nie oglądałem, ale ma pie****, a Załęcki to tak jak powiedziałaś przegrał ostatnio trzy walki. Nie wiem czy on ma w ogóle jakąś walkę wygraną, ale to nie jest dla mnie zawodnik. Jest ulaną świnią, brał sterydy zamiast normalnie się odblokować, to poleciał w melanż zamiast się odblokować, zaj**** mu estrogenu dużo, bebzun ma jak maciora w szóstym miesiącu ciąży i tyle. Dla mnie to nie jest zawodnik. ”

Dodaj komentarz