Dana White planuje wielki powrót na Fight Island z 5-tygodniowym cyklem!

Prezydent UFC Dana White przekazał do informacji publicznej, że UFC planuje zorganizować jeszcze pięć weekendów na Fight Island!

UFC właśnie zakończyło swój pierwszy tour pod tytułem Fight Island na wyspie Yas w Abu Zabi. W lipcu na wyspie zorganizowane w sumie cztery wydarzenia w ciągu dwóch tygodni, w tym hitowe pod względem sprzedaży pay-per-view w UFC 251: Usman vs. Masvidal, podczas którego kupiono 1,3 miliona. White przez wiele miesięcy powtarzał, że Fight Island będzie wielkim przedsięwzięciem dla jego firmy, ale efekt był lepszy niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

W rozmowie z Aaronem Bronsteterem z TSN, White powiedział, że UFC planuje wkrótce wrócić na Fight Island i będzie organizować tam wydarzenia trwające do pięciu tygodni. W wywiadzie powiedział:

„Dużo. Będziemy tam cały czas. Podczas następnego cyklu, który tam będziemy organizować, prawdopodobnie spędzę tam pięć tygodni ”– powiedział Dana White.

„Kiedy spojrzysz na poziom i kaliber walk, które będą miały miejsce w Abu Zabi – i biorąc pod uwagę, że ciężko pracujemy z tymi gośćmi nad wieloma naprawdę fajnymi rzeczami – z pewnością to miejsce stanie się światową stolicą walk. 100 procent.”

Jak oceniacie projekt UFC Fight Island?

Dodaj komentarz