Z roli ochroniarza do roli zawodnika?!

Nikola Milanović (0-2), znany szerzej publiczności jako ”Ochroniarz z Fame” dodał na swojego instagrama zdjęcie, które najprawdopodobniej wskazuje na jego pojedynek w Fame MMA!

Jak dotąd, serbski zawodnik pojawiał się w oktagonie dwukrotnie. Jednak ani pierwszej, jak i drugiej walki nie będzie miło wspominał.

W swoim debiucie, Nikola na ostatnią chwilę wszedł do pojedynku z weteranem KSW- Mariuszem Pudzianowskim. Starcie zakończyło się już w pierwszej rundzie i trwało nieco ponad minutę. ”Pudzian” ciosami w parterze zmusił sędziego do przerwania walki.

Kolejny pojedynek Milanovicia, to występ w marcu tego roku na gali FEN 45 i pojedynek z aktualnym zawodnikiem Prime MMA- Patrykiem ”Wielkim BU” Masiakiem. To starcie trwało jeszcze krócej niż pojedynek z Mariuszem.  Po 35 sekundach rywalizacji, Patryk pokonał przez nokaut Nikolę.

Teraz, 42-letni Nikola będzie miał najprawdopodobniej okazję stanąć w oktagonie po raz trzeci, na co wskazuje jego post: