Seaside BattleS MMA zawita do hali Rega Arenie w Płotach!

W piątek, 1 grudnia 2023 roku, w hali Rega Arenie w Płotach odbędzie się gala Seaside BattleS MMA. Czeka nas około 11 pojedynków mieszanych sztuk walki – zapowiada Piotr Janusz, organizator gali.

– Będą to dwa pojedynki bokserskie na zasadach profesjonalnych, jeden pojedynek muay thai i pozostałe MMA – mówi w rozmowie z SUPERPORTALEM24 Piotr Janusz.

Oto obecny harmonogram, choć organizator trzyma w napięciu i nie odsłania jeszcze wszystkich kart.

  • 89,0 kg: Wojciech Janusz vs Denis Ogbolu (MMA PRO) – 3 rundy x 5 minut
  • 61,2 kg: Kamil Kaczmarek vs Bartosz Krogulec (walka o pas SBS) (MMA SEMI PRO) – 3 rundy x 3 minuty
  • 77,0 kg: Maciej Drozdowski vs Marcin Trzaskowski (Boks) – 4 rundy x 3 minuty
  • 77,1 kg: Grzegorz Patra vs Jakub Ciesielski (MMA SEMI PRO) – 3 rundy x 3 minuty
  • 72,0 kg: Islam Mayrasultanov vs TBA (Cage Boxing) – 3 rundy x 3 minuty
  • 83,9 kg Wiktor Janik vs Jakub Szadowiak (MMA SEMI PRO) – 3 rundy x 3 minuty
  • 56,7 kg: Anna Jałocha vs Tba (MMA SEMI PRO) – 3 rundy x 3 minuty
  • 61,0 kg: Laura Mikołajczyk vs Julia Grabowska (Muay Thai) – 3 rundy x 2 minuty
  • 61,2 kg: Wioletta Stępniak vs Nikola Dajewska (MMA SEMI PRO) – 3 rundy x 3 minuty

Dlaczego padło akurat na Płoty? Piotr Janusz chwali zarówno obiekt, jak i współpracę z dyrekcją i pracownikami Rega Areny. Wyjaśnia też, że chodziło o środowisko lokalne oraz brak terminów.

– Poza halą Netto Arena w Szczecinie, nie ma zbyt wiele obiektów, które pomieszczą sporą liczbę kibiców. Hala w Płotach jest największa z możliwie dostępnych w regionie. Kolejna sprawa to brak terminów. Szukaliśmy w Szczecinie, Stargardzie, w Policach, ale nie były one dostępne. Jest też duże zapotrzebowanie na zawodników lokalnych. Otrzymujemy duże wsparcie od gryfickiego klubu Przemol Boxing Team. Kamil Kaczmarek, Grzegorz Patra, Ania Jałocha i Wioletta Stępniak bardzo mocno angażowali się w nasze poprzednie trzy edycje – chwali Piotr Janusz.

– Proszę mi wierzyć, że w Zachodniopomorskiem nie ma ładniejszej hali, jak ta w Płotach. Jest bardzo nowoczesna i mieści wielu kibiców. Od samego początku bardzo mocno zaangażowany był też pan Paweł Marek, dyrektor Rega Areny. Rozmawialiśmy kilkukrotnie i zarówno on, jak i cała ekipa z tej hali wykazywała ogromną chęć współpracy – podkreśla organizator gali.Dlaczego warto zobaczyć 4. edycję gali Seaside BattleS MMA w Płotach?

– Przede wszystkim dlatego, że będzie dużo bardzo emocjonujących walk. Wystąpią zawodnicy z pierwszych stron gazet i z telewizji. Kilku zawodników ma za sobą walki na antenie Polsatu i są to osoby bardzo uznane. Będzie też jedna wielka gwiazda, którą niebawem ogłosimy – zapowiada Piotr Janusz.

Zawodnik gryfickiego klubu Przemol Boxing Team – Grzegorz Patra – zapowiada wielkie widowisko.

– Będzie to dla mnie oraz dla zawodników naszego klubu ogromne wyróżnienie. Cały czas pracujemy na sukces i na pewno damy z siebie wszystko. Zapraszam wszystkich na galę Seaside BattleS MMA w Płotach – powiedział Grzegorz Patra.

Dodaj komentarz