Protest Sebastiana Przybysza odrzucony!

Nie będzie zmiany werdyktu starcia Sebastiana Przybysza z Jakubem Wikłaczem! Protest złożony przez team Przybysza został odrzucony!

Walka wieczoru gali KSW 86 we Wrocławiu przyniosła nam wiele kontrowersji, a dokładnie jej zakończenie. Wszystko za sprawą kopnięcia aktualnego mistrza w wadze koguciej Jakuba Wikłacza:

Pojedynek ostatecznie zakończył się w czwartej rundzie remisem, po tym jak sędziowie odjęli dwa punkty Wikłaczowi za nielegalne kopnięcie. Po gali w internecie rozpętała się prawdziwa wojna dotycząca tej walki. Jedni mówili, że powinna być dyskwalifikacja i zwycięstwo ”Sebicia”, drudzy, że kopnięcie było czyste i powinno być zwycięstwo Jakuba przez KO, a jeszcze inni potrafili obwiniać Przybysza za udawanie…Ostatecznie jednak, po zakończonej gali, team byłego mistrza postanowił złożyć protest, licząc na zmianę werdyktu. Ten jednak został odrzucony i wynik czwartego starcia obu Panów zostaje remisowy.

”Protest złożony przez Sebastiana Przybysz po walce z Jakubem Wikłaczem został odrzucony. Decydowali sędziowie Tomasz Bronder, Łukasz Bosacki i Anders Ohlsson”

Dodaj komentarz