Porażki polskich freaków na gali w Wielkiej Brytanii (VIDEO)

Wczorajszego wieczoru byliśmy świadkami gali Kingpyb Boxing w Londynie. Podczas tej gali mogliśmy zobaczyć dwóch reprezentantów Polski- Filipa Marcinka oraz Aleksandrę Daniel.

Jako pierwsza do ringu bokserskiego weszła Aleksandra Daniel, dla której był to pierwszy pojedynek w karierze. Przeciwniczką Oli była bardziej doświadczona Elle Brooke, dla której był to już trzeci pojedynek. Dużo wyższa Polka niestety nie sprostała zadaniu i uległa jednogłośnie na punkty faworytce publiczności.Drugim i zarazem ostatnim występem naszego rodaku na tej gali było starcie znanego z występów na galach Fame MMA- Filipa Marcinka z Brazylijczykiem Whinderssonem Nunesem. Niestety, dla ”Filipka” nie był to udany pojedynek. Po przegranej pierwszej rundzie, Filip w kolejnej został znokautowany ciosem na korpus.

Dla dwójki Polaków okazja do pierwszej wygranej dla organizacji Kingpyn Boxing będzie 3 czerwca w Dublinie. To właśnie tam po raz kolejny swoje pojedynki stoczą. Filip skrzyżuje rękawice z Nathanem Bartlingiem a Ola z Daniellą Hemsley.

Dodaj komentarz