Overeem powraca do kickboxingu!

Legendarny mistrz sportów walki – Alistair Overeem powraca na ring. Podpisał kontrakt z obecnie najlepszą federacja K-1 na świecie – Glory Kickboxing. Jego walka planowana jest już pod koniec roku.

Holender w MMA stoczył 67 walk, z czego 47 wygrał. Był mistrzem takich organizacji jak Strikeforce czy DREAM. Ostatnie 10 lat kariery spędził w UFC, jego marzeniem było zdobyć pas wagi ciężkiej. Miał ku temu sposobność we wrześniu 2016 roku. Skrzyżował wówczas rękawice z mistrzem Stipe Miocicem. Jednak pod koniec pierwszej rundy Overeem został znokautowany przez rywala. W dalszej karierze dla amerykańskiego giganta przeplatał zwycięstwa z porażkami.

W marcu tego roku świat obiegła sensacyjna wiadomość. „The Demolition Man” zostaje zwolniony z UFC.

Dzisiaj na swoje media społecznościowe Holender wrzucił nagranie, w którym zdejmuje i rzuca na ziemie rękawice do MMA swojego ostatniego pracodawcy. Wielu fanów sądziło, że oznacza to ostateczne rozstanie z UFC lub nawet koniec kariery.

https://www.instagram.com/p/CP2xxYIAg6c/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR3hMx_g1kGmDzwF5nGUo5sxYg0NHxbuCwFmqy1Qag6zrYaIf6toQ-I_2Tc

Jak się jednak okazało w następnym nagraniu, tym razem wstawionym przez Glory Kickboxing, że nie jest to koniec, a początek nowej- starej drogi Overeema.

 

Z kim chcecie zobaczyć „The Demolition Mana” w następnej walce?

Dodaj komentarz