Omielańczuk vs. ”Wielki BU” na horyzoncie?!

Patryk Masiak chce, Daniel Omielańczuk chce! Wszystko w rękach Clout MMA!

Podczas ostatniej gali Clout MMA 3, Patryk Masiak stoczył pojedynek, a raczej próbował go stoczyć z Denisem Załęckim. Walka skończyła się w kontrowersyjnych okolicznościach na korzyść ”Wielkiego BU”, który zaliczył udany debiut w freakowej organizacji.Tuż po zakończonym pojedynku, Masiak wyraził chęć stoczenia pojedynku z weteranem polskiej sceny MMA oraz byłym zawodnikiem takich organizacji jak UFC czy KSW- Danielem Omielańczukiem.

Takie wyzwanie szybko dotarło do Daniela, który postanowił odpowiedzieć na słowa ”Wielkiego BU”, przy okazji wyrażając chęć stoczenia takiego pojedynku:

”Wielki Bu gratuluję wygranej walki z Denisem. Widziałem, że poprosiłeś o walkę ze mną. Wierzę, że jesteś charakternym chłopakiem. Jeżeli Ty wybrałeś przeciwnika, czyli mnie, to pozwól, że ja wybiorę formułę walki w jakiej się zmierzymy. Jeżeli tak, i Clout jest na tak – to róbmy to.”

Na wpis Omielańczuka równie szybko zareagował Patryk, który z ogromnym szacunkiem odpowiedział swojemu potencjalnemu rywalowi:

”Bardzo dziękuję. Oczywiście, mistrzu. Osobiście uważam, że tylko w formie bokserskiej mogę stawić jakiś opór i dać z tobą fajną walkę, w innej formule będzie do jednej bramki i po prostu mnie pobijesz. Bo w K1 to mój poziom jest raczej na wysokości Boxdela, nie twojego, a w MMA to byś mnie udusił samym spojrzeniem. Ale jasne, dla mnie zaszczytem będzie sama walka z tobą, niezależnie na jej wynik. Ale liczę na twoją łaskę, że wybierzesz formułę, w której nie będę tylko chłopcem do bicia, bo wątpię, by sprawiło Ci to frajdę.”

Dodaj komentarz