OKTAGON MMA oficjalnie przechodzi na platformę DAZN. Najbliższa gala już w sobotę

Jedna z najprężniej rozwijających się europejskich organizacji a zarazem główny konkurent KSW na tymże rynku ogłosiła właśnie nową współpracę z międzynarodową platformą streamingową.

Już wczoraj, na swoich mediach społecznościowych, jeden z właścicieli czeskiej organizacji OKTAGON MMA – Ondrej Novotny, zapowiedział, że na dniach pojawi się ważna informacja na temat samej organizacji. Nie trzeba było długo czekać na oficjalne pojawienie się tego komunikatu. Jak się bowiem dzisiaj okazało – od najbliższej gali zaplanowanej na 4 marca, czyli OKTAGON 40, czesko-słowacka organizacja będzie transmitowana na żywo na międzynarodowej platformie streamingowej DAZN. 

Wcześniejsze wydarzenia z cyklu OKTAGON MMA, dostępne były w systemie PPV w oficjalnej domenie organizacji – oktagon.tv. Tak też pozostanie w przypadku Czech, Słowacji oraz niemieckojęzycznych krajów europy środkowej – Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W pozostałej reszcie świata, prawa do transmisji posiadać będzie platforma DAZN.Przypomnijmy – za jednorazowy dostęp do transmisji gal OKTAGON MMA, trzeba było do tej pory zapłacić 11 euro (ok. 52 zł.). Cena miesięcznego abonamentu DAZN wynosi na ten moment 39,99 zł, w cenę którego – poza OKTAGONEM – wliczają się chociażby galę takich organizacji jak PFL czy większość światowych wydarzeń bokserskich.

Dodaj komentarz